Virtual Roles (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Disable
sr: Искључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Role
sr: Улога

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
