Virtual Roles (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disable
be: Выключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.

en: Context
be: Кантэкст
