Virtual Roles (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Remove
es: Eliminar

en: Disable
es: Desactivar

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Role
es: Rol

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especifique una página por línea en forma de rutas de Drupal. El carácter '*' es un comodín. Ejemplos de rutas: %blog para la página de blogs y %blog-wildcard para todos los blogs personales. %front es la página inicial.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
es: Si se ha elegido el modo PHP, escriba el código PHP entre %php. Tenga en cuenta que ejecutar código PHP incorrecto puede arruinar su sitio Drupal.

en: Context
es: Contexto
