Virtual Roles (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Remove
jv: Buwang

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Role
jv: Parāgā

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Context
jv: Konték
