Virtual Sites (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Add
af: Voeg by

en: Header
af: Hoof

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: No primary links
af: Geen primêre skakels nie

en: No secondary links
af: Geen sekondêre skakels nie
