Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: Theme
ar: حلة

en: Site
ar: موقع

en: Header
ar: الترويسة

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Add condition
ar: إضافة شرط

en: Conditions
ar: الشروط

en: Condition
ar: شرط

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: No primary links
ar: لا روابط أساسية

en: Source for the primary links
ar: مصدر الروابط الأساسية

en: Select what should be displayed as the primary links.
ar: اختر ما يجب أن يعرض كروابط أساسية.

en: No secondary links
ar: لا روابط ثانوية

en: Source for the secondary links
ar: مصدر الروابط الثانوية

en: Variables
ar: المتغيرات

en: PHP Code
ar: كود PHP
