Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Add
ast: Amestar

en: Header
ast: Encabezáu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Browser
ast: Restolador

en: Site information
ast: Información del situ
