Virtual Sites (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Theme
be: Тэма

en: Site
be: Сайт

en: Header
be: Загаловак

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Condition
be: Умова

en: Browser
be: Браўзер

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: No primary links
be: Няма асноўных спасылак

en: No secondary links
be: Няма другасных спасылак
