Virtual Sites (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Add
bg: Добави

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: No primary links
bg: Няма основни връзки

en: Source for the primary links
bg: Източник за основните връзки

en: Select what should be displayed as the primary links.
bg: Изберете какво да се показва, като основни връзки.

en: No secondary links
bg: Няма допълнителни връзки

en: Source for the secondary links
bg: Източник за допълнителните връзки
