Virtual Sites (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Site information
bn: সাইট-সম্পর্কিত তথ্য
