Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Add
ca: Afegeix

en: Theme
ca: Tema

en: Site
ca: Lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Add condition
ca: Afegeix la condició

en: Conditions
ca: Condicions

en: Common settings
ca: Configuració més habitual

en: Condition
ca: Condició

en: Browser
ca: Navegador

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: Site information
ca: Informació del lloc web

en: No primary links
ca: Sense enllaços importants

en: Source for the primary links
ca: Font dels enllaços primaris

en: Select what should be displayed as the primary links.
ca: Trieu què s'hauria de mostrar com a enllaços primaris.

en: No secondary links
ca: Sense enllaços secundaris

en: Source for the secondary links
ca: Font dels enllaços secundaris

en: Base URL
ca: URL base

en: PHP Code
ca: Codi PHP
