Virtual Sites (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Theme
cy: Thema

en: Header
cy: Pennawd

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Site information
cy: Gwybodaeth am y safle

en: No primary links
cy: Dim dolenni cynradd

en: Source for the primary links
cy: Ffynhonnell ar gyfer y cysylltiadau cynradd

en: Select what should be displayed as the primary links.
cy: Dewis beth a ddylai ddangos fel dolenni cynradd.

en: No secondary links
cy: Dim dolenni eilaidd

en: Source for the secondary links
cy: Ffynhonnell i ddolenni eilaidd

en: PHP Code
cy: Côd PHP
