Virtual Sites (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: Theme
el: Θέμα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Add condition
el: Προσθήκη συνθήκης

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Common settings
el: Κοινές ρυθμίσεις

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: No primary links
el: Όχι πρωτεύοντες σύνδεσμοι

en: Source for the primary links
el: Πηγή για τους πρωτεύοντες σύνδεσμους

en: Select what should be displayed as the primary links.
el: Επιλέξτε τι θα πρέπει να εμφανίζεται ως πρωτεύοντες σύνδεσμοι.

en: No secondary links
el: Όχι δευτερεύοντες σύνδεσμοι

en: Source for the secondary links
el: Πηγή για τους δευτερεύοντες σύνδεσμους

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: PHP Code
el: Κώδικας PHP
