Virtual Sites (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Theme
eu: Tema

en: Site
eu: Gunea

en: Header
eu: Goiburua

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Condition
eu: Baldintza

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: No primary links
eu: Esteka primariorik ez

en: No secondary links
eu: Esteka sekundariorik ez

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: PHP Code
eu: PHP Kodea
