Virtual Sites (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: Theme
fi: Teema

en: Site
fi: Sivusto

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Common settings
fi: Yhteiset asetukset

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Browser
fi: Selain

en: PHP code
fi: PHP koodi

en: Site information
fi: Sivuston tiedot

en: No primary links
fi: Ei ensisijaisia linkkejä

en: Source for the primary links
fi: Ensisijaisten linkkien lähde

en: Select what should be displayed as the primary links.
fi: Valitse mitä näytetään ensisijaisina linkkeinä.

en: No secondary links
fi: Ei toissijaisia linkkejä

en: Source for the secondary links
fi: Toissijaisten linkkien lähde

en: Variables
fi: Muuttujat

en: PHP Code
fi: PHP-koodi
