Virtual Sites (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Site
gu: સાઇટ

en: Condition
gu: શરત

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી
