Virtual Sites (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Site
he: אתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Conditions
he: תנאים

en: Condition
he: מצב

en: Browser
he: דפדפן

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Site information
he: מידע על האתר

en: No primary links
he: אין קישורים ראשיים

en: Source for the primary links
he: מקור לקישורים הראשיים

en: Select what should be displayed as the primary links.
he: בחר את מה שאמור להיות מוצג כקישורים ראשיים.

en: No secondary links
he: אין קישורים משניים

en: Source for the secondary links
he: מקור לקישורים המשניים

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Variables
he: משתנים

en: PHP Code
he: קוד PHP
