Virtual Sites (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: Theme
hr: Tema

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Browser
hr: Preglednik

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: No primary links
hr: Nema primarnih linkova

en: Source for the primary links
hr: Izvor za primarne linkove

en: Select what should be displayed as the primary links.
hr: Izaberite što će se prikazivati kao primarni linkovi.

en: No secondary links
hr: Nema sekundarnih linkova

en: Source for the secondary links
hr: Izvor za sekundarne linkove

en: Variables
hr: Varijable

en: PHP Code
hr: PHP kôd
