Virtual Sites (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Theme
hu: Smink

en: Site
hu: Webhely

en: Header
hu: Fejléc

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Add condition
hu: Feltétel hozzáadása

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Common settings
hu: Közös beállítások

en: Condition
hu: Feltétel

en: Browser
hu: Böngésző

en: PHP code
hu: PHP kód

en: Site information
hu: Webhely-információk

en: No primary links
hu: Nincsenek elsődleges hivatkozások

en: Source for the primary links
hu: Elsődleges hivatkozások forrása

en: Select what should be displayed as the primary links.
hu: Az elsődleges hivatkozásként megjelenő menüpontok.

en: No secondary links
hu: Nincsenek másodlagos hivatkozások

en: Source for the secondary links
hu: Másodlagos hivatkozások forrása

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Set site information settings for your virtual site, like the name and frontpage.
hu: Beállíthatók a virtuális webhely információi, mint például a neve és a címlapja.

en: Variables
hu: Változók

en: Sites
hu: Webhelyek

en: PHP Code
hu: PHP kód

en: Hostnames
hu: Kiszolgálónevek

en: No conditions are defined.
hu: Nincsenek feltételek meghatározva.

en: Requirement: @name
hu: Követelmény: @name

en: The condition has been deleted.
hu: A feltétel törlése megtörtént.

en: Delete requirement
hu: Követelmény törlése

en: Check the box to remove this individual requirement.
hu: A doboz bejelölése az egyedi követelmény eltávolításához.

en: User Agent fragments
hu: Böngészőazonosító-töredékek

en: Enter one or more browser-specific UA fragments, separated by commas. Case is not important. To target mobile device (smartphone, tablet, etc) browsers, use the following list:<br /><em>phone,mobi,mobile,midp,cldc,wap,android,blackberry,symbian,symbos,maemo,palm,webos,windows ce</em>
hu: Egy, vagy több böngészőazonosító megadása vesszővel elválasztva. A betűméret nem lényeges. Mobil eszközökre (okostelefon, táblagép, stb.) vonatkozóan az alábbi listát lehet használni:<br /><em>phone,mobi,mobile,midp,cldc,wap,android,blackberry,symbian,symbos,maemo,palm,webos,windows ce</em>

en: Administer conditions
hu: Feltételek adminisztrációja

en: ANY selected condition is met
hu: BÁRMELY kiválasztott feltétel teljesül

en: ALL selected conditions are met
hu: MINDEN kiválasztott feltétel teljesül

en: ANY selected condition is NOT met
hu: BÁRMELY kiválasztott feltétel NEM teljesül

en: ALL selected conditions are NOT met
hu: EGYETLEN kiválasztott feltétel SEM teljesül

en: <a href="@add">Add a condition</a> first.
hu: <a href="@add">Feltétel hozzáadása</a> először.
