Virtual Sites (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ
