Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加

en: Theme
ja: テーマ

en: Site
ja: サイト

en: Header
ja: ヘッダー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Add condition
ja: 条件を追加

en: Conditions
ja: 条件

en: Common settings
ja: 共通設定

en: Condition
ja: コンディション

en: Browser
ja: ブラウザー

en: PHP code
ja: PHPコード

en: Site information
ja: サイト情報

en: No primary links
ja: プライマリーリンクなし

en: Source for the primary links
ja: プライマリーリンク用ソース

en: Select what should be displayed as the primary links.
ja: プライマリーリンクとして表示するものを指定してください。

en: No secondary links
ja: セカンダリーリンクなし

en: Source for the secondary links
ja: セカンダリーリンク用ソース

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Inline CSS
ja: インラインCSS

en: Variables
ja: 変数

en: PHP Code
ja: PHPコード

en: Only on the listed pages.
ja: リストされたページのみ
