Virtual Sites (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Add
jv: Tambah

en: Theme
jv: Tema

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Site information
jv: Informasi situs
