Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Site
ka: საიტი

en: Condition
ka: პირობა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: PHP Code
ka: PHP კოდი
