Virtual Sites (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: No primary links
kk: Негізгі сілтемелер жоқ

en: Source for the primary links
kk: Негізгі сілтемелер көзі

en: Select what should be displayed as the primary links.
kk: Алғашкі сілтеме сияқты бейнелеп көрсетелгенді таңдауға керек.

en: No secondary links
kk: Қосымша сілтемелер жоқ

en: Source for the secondary links
kk: Қайнар көзі екінші/келесі сілтеме үшін
