Virtual Sites (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Site information
kn: ಸೖಟಿನ ಬಗ್ಗೆ ಮಾಹಿತಿ

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು
