Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: No primary links
ku: هیچ بەستەرێکی سەرەتایی نییە

en: Source for the primary links
ku: ‌سه‌رچاوه‌ی به‌سته‌رە سەرەتاییەکان

en: Select what should be displayed as the primary links.
ku: دیاریبکه‌ چی وەک بەستەرە سەرەتاییەکان ده‌ربکه‌وێت.

en: No secondary links
ku: هیچ بەستەرێکی دووەمی نییە

en: Source for the secondary links
ku: سه‌رچاوه‌ی بەستەرە دووەمییەکان
