Virtual Sites (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ
