Virtual Sites (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Add
lv: Pievienot

en: Theme
lv: Tēma

en: Site
lv: Vietne

en: Header
lv: Galvene

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Browser
lv: Pārlūks

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: No primary links
lv: Nav primāro saišu

en: No secondary links
lv: Nav sekundāro saišu

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Sites
lv: Vietnes

en: PHP Code
lv: PHP kods
