Virtual Sites (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Theme
mn: Загвар

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл
