Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Header
ne: हेडर

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Condition
ne: अवस्था

en: Site information
ne: साईटको जानकारी
