Virtual Sites (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Header
nn: Topptekst

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Site information
nn: Opplysningar om nettstaden
