Virtual Sites (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: No primary links
or: କୌଣସି ପ୍ରାଥମିକ ସଂଯୋଗ ନାହିଁ

en: No secondary links
or: କୌଣସି ଦ୍ବିତୀୟକ ସଂଯୋଗ ନାହିଁ
