Virtual Sites (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау
