Virtual Sites (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ
