Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Theme
ps: ویینه

en: Header
ps: سرۍ

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: PHP Code
ps: PHP كوډه
