Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Add
ro: Adaugă

en: Theme
ro: Temă

en: Site
ro: Sit

en: Header
ro: Cap

en: Add condition
ro: Adaugă condiție

en: Conditions
ro: Condiții

en: Common settings
ro: Setări comune

en: Condition
ro: Condiție

en: PHP code
ro: Cod PHP

en: Site information
ro: Informațiile site-ului

en: No primary links
ro: Fără link-uri primare

en: Source for the primary links
ro: Sursa legăturilor primare

en: Select what should be displayed as the primary links.
ro: Selectaţi ceea ce ar trebui să fie afişat ca link-uri primare.

en: No secondary links
ro: Fără link-uri secundare

en: Source for the secondary links
ro: Sursa legăturilor secundare

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Variables
ro: Variabile

en: PHP Code
ro: Cod PHP
