Virtual Sites (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit

en: Site information
se: Siidu dieđut
