Virtual Sites (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Site information
si: වෙබ් අඩවිය පිලිබඳ තොරතුරු
