Virtual Sites (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: Theme
sl: Tema

en: Header
sl: Glava

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: No primary links
sl: Ni primarnih povezav

en: No secondary links
sl: Ni sekundarnih povezav
