Virtual Sites (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Header
sq: Titulli

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit

en: No primary links
sq: Asnjë lidhje kryesore

en: Source for the primary links
sq: Burimi i lidhjeve kryesore

en: Select what should be displayed as the primary links.
sq: Zgjidh çfarë duhet shfaqur si lidhje kryesore

en: No secondary links
sq: Asnjë lidhje dytësore

en: Source for the secondary links
sq: Burimi i lidhjeve dytësore
