Virtual Sites (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Theme
sr: Тема

en: Condition
sr: Услов

en: Site information
sr: Информације о сајту
