Virtual Sites (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Condition
te: నియమం

en: Browser
te: విహారిణి

en: Site information
te: సైటు సమాచారం
