Virtual Sites (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Site information
th: ข้อมูลเว็บไซต์

en: No primary links
th: ยังไม่มีลิงก์หลัก

en: Source for the primary links
th: แหล่งที่มาของลิงก์หลัก

en: Select what should be displayed as the primary links.
th: เลือกรายการที่คุณต้องการแสดงเป็นลิงก์หลัก

en: No secondary links
th: ยังไม่มีลิงก์สำรอง

en: Source for the secondary links
th: แหล่งที่มาของลิงก์รอง

en: Variables
th: ตัวแปร
