Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: No primary links
ug: ئاساسلىق ئۇلىنىش يوق

en: Source for the primary links
ug: ئاساسلىق ئۇلىنىش مەنبەسى

en: No secondary links
ug: ئىككىلەمچى تېزىملىك يوق

en: Source for the secondary links
ug: ئىككىلەمچى تېزىملىك مەنبەسى

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Sites
ug: تور بەتلەر
