Virtual Sites (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Add
az: Əlavə et

en: Theme
az: Tema

en: Site
az: Sayt

en: Header
az: Başlıq

en: Hostname
az: Host adı

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Browser
az: Brauzer

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: PHP Code
az: PHP kod
