Virtual Sites (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: PHP Code
bo: PHP སྒྲིག་ཡིག
