Virtual Sites (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Add
bs: Dodaj

en: Theme
bs: Tema

en: Conditions
bs: Uslovi

en: PHP code
bs: PHP kod

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: PHP Code
bs: PHP Kod
