Virtual Sites (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Add
cs: Přidat

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Header
cs: Hlavička

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Add condition
cs: Přidat podmínku

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: Condition
cs: Podmínka

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Site information
cs: Informace o webu

en: No primary links
cs: Žádné primární odkazy

en: Source for the primary links
cs: Zdroj pro primární odkazy

en: Select what should be displayed as the primary links.
cs: Vyberte, které menu se zobrazí jako primární odkazy.

en: No secondary links
cs: Žádné sekundární odkazy

en: Source for the secondary links
cs: Zdroj sekundárních odkazů

en: Variables
cs: Proměnné

en: PHP Code
cs: PHP kód
