Virtual Sites (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Add
eo: Aldonu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: No primary links
eo: Neniuj ĉefaj ligiloj

en: No secondary links
eo: Neniuj duarangaj ligiloj

en: Source for the secondary links
eo: Fonto por la duarangaj ligiloj

en: Variables
eo: Variabloj
