Virtual Sites (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Add
et: Lisa

en: Theme
et: Teema

en: Site
et: Sait

en: Header
et: Päis

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Condition
et: Tingimus

en: Browser
et: Brauser

en: PHP code
et: PHP kood

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: No primary links
et: Põhiviiteid pole

en: Source for the primary links
et: Põhiviidete allikas

en: Select what should be displayed as the primary links.
et: Valige, mida kuvatakse põhiviidetena.

en: No secondary links
et: Teiseseid viiteid pole

en: Source for the secondary links
et: Alamviidete allikas

en: Variables
et: Muutujad

en: PHP Code
et: PHP-kood
